Kurtyna świetlna LED "FLASH" - 600 LED 2.5x3mb IP44 - białe ciepłe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtyna świetlna LED z efektem FLASH do zastosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz z kolekcji srebrnej z 600 diodami LED o wymiarach 2,5x3mb. Kurtyny LED znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania elewacji, choinek, drzew oraz aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej.
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości diod LED kurtyny świetlne LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Zakończone są hermetycznym gniazdem 230V dzięki czemu istnieje możliwość podłączenia do 4 zestawów.
Dzięki wysokiej jakości diod posiadają duży kąt świecenia. Lampki można stosować w niskich temperaturach i przy dużej wilgotności powietrza. Dzięki zastosowaniu technologii LED dają one znikomą emisję ciepła.
- Kolekcja srebrna - do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń
- Wymiary: 2,5x3mb
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Możliwość łączenia kurtyn LED (do 4 zestawów)
- Transparentny przewód PCV
- Klasa szczelności IP44
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz i na zewnątrz (kolekcja srebrna uniwersalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 480 |
| Ilość punktów świetlnych (diod) FLASH | 120 |
| Długość sznura | 2,5mb |
| Długość zwisów pionowych | 3mb |
| Ilość zwisów pionowych | 20 szt. |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 mb |
| Odstęp między diodami LED | 12,5cm |
| Kolor świecenia | biały ciepły |
| Świecenie | stałe + efekt flash (efekt flash - barwa biała zimna) |
| Moc znamionowa (W) | 69W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 4 zestawów |
| Kolor osłony przewodu | transparentny |
| Materiał osłony przewodu | PCV |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 2mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-LCLf2,5X3,0-WW-T |
| Kod EAN | 5902811502078 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci