Kurtyna świetlna LED "efekt wodospadu" - 1440 LED 2.5x6mb IP44 - niebieskie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtyna świetlna LED do zastosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz z kolekcji srebrnej z 1440 diodami LED o wymiarach 2,5x6mb. Kurtyny LED znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania elewacji, choinek, drzew oraz aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej.
Kurtyna Waterfall posiada widowiskowy efekt wodospadu czyli spadającej wody. Dzięki temu idealnie nadaje się do zdobienia miejskich fontann.
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości diod LED kurtyny świetlne LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Zakończone są hermetycznym gniazdem 230V dzięki czemu istnieje możliwość podłączenia do 4 zestawów.
Dzięki wysokiej jakości diod posiadają duży kąt świecenia. Lampki można stosować w niskich temperaturach i przy dużej wilgotności powietrza. Dzięki zastosowaniu technologii LED dają one znikomą emisję ciepła.
- Kolekcja srebrna - do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń
- Wymiary: 2,5x6mb
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Możliwość łączenia kurtyn LED (do 4 zestawów)
- Biały przewód PCV
- Klasa szczelności IP44
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz i na zewnątrz (kolekcja srebrna uniwersalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 1440 |
| Długość sznura | 2,5mb |
| Długość zwisów pionowych | 6mb |
| Ilość zwisów pionowych | 20 szt. |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 mb |
| Odstęp między diodami LED | 12,5cm |
| Kolor świecenia | niebieski |
| Świecenie | efekt wodospadu |
| Moc znamionowa (W) | 96W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 4 zestawów |
| Kolor osłony przewodu | biały |
| Materiał osłony przewodu | PCV |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 2mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-LCLwf2,5X6,0-BLU-W |
| Kod EAN | 5902811502719 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci