Kurtynka świetlna LED "Gwiazdki" - 100 LED 2mb IP20 - białe zimne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtynka świetlna LED typu "Gwiazdki" potocznie zwana soplami, sopelkami itp. do zastosowania wewnątrz z kolekcji brązowej z 100 diodami LED o długości 2x0,7m. Przedstawiona kurtyna LED znajduje zastosowanie głównie do ozdabiania wnętrz.
Jakość kurtynek i odporność na uszkodzenia oraz promieniowanie UV jest wysoka. Zasilanie 230V. Potrzebna moc to 3,6W. Małe zużycie mocy pozwala projektować świąteczną (i nie tylko) iluminację świetlną, nie ryzykując wysokiego rachunku za prąd.
- Na każdej diodzie zamontowany transparentny ornament w kształcie gwiazdki
- Długość: 2mb
- Długość zwisów pionowych: max. 0.7mb
- Kolekcja brązowa - do zastosowania wewnątrz pomieszczeń
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Transparentny przewód PCV
- Statyczne świecenie bez efektów dynamicznych
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz (kolekcja brązowa) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 100 |
| Długość sznura | 2 mb |
| Długość zwisów pionowych | max. 0.7mb |
| Ilość zwisów pionowych | 20 szt. |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 mb |
| Odstęp między diodami LED | 10cm |
| Kolor świecenia | biały zimny |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 3.6W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor osłony przewodu | transparentny |
| Materiał osłony przewodu | PCV |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 2mm |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-LILINSTAR-CW-T |
| Kod EAN | 5902811507776 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci