Kurtynka świetlna LED "Śnieżynki" - 60 LED 2mb IP44 - BIAŁA CIEPŁA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości komponentów światełka LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Sznury LED o różnej długości zakończone śnieżynkami emitują przyjemne ciepłe światło o jednostajnym i stałym świeceniu (bez dodatkowych błysków).
Prezentowane kurtynki świąteczne LED posiadają podwyższoną klasę hermetyczności (IP44) co pozwala na montaż w miejscach o większej wilgotności czy niższej temperaturze.
Cechy kurtyny świetlnej LED:
- Produkt z możliwością montażu wewnątrz i na zewnątrz
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Długość zwisów pionowych: max. 120cm
- Sznury LED zakończone śnieżynką
- Wysokiej jakości komponenty
- Podwyższona klasa szczelności IP44
- Przewód transparentny
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz i na zewnątrz |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 60 |
| Długość sznura | 2 mb |
| Długość zwisów pionowych | max. 1,2m |
| Długość przewodu zasilającego | 5 mb |
| Kolor świecenia | biały ciepły |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 2,1W |
| Kolor osłony przewodu | transparentny |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 2mm |
| Gniazdo końcowe | gniazdo 230V |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-LILSTAR2X1,2-WW-T |
| Kod EAN | 5902811512701 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci