Lampa dziecięca - wisząca - OWL - ML243
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa dziecięca - wisząca z z serii OWL wyróżnia się szeroką gamą zastosowań oraz nowoczesnym i nieszablonowym wyglądem, która nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Lampa dziecięca wykonana została z najwyższej jakości materiałów, tak aby była bezpieczna dla Ciebie i Twojej pociechy. Lampa dziecięca zasilana jest żarówką 1xE14.
Oprawa dziecięca z serii OWL idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego, w którym każdy kochający rodzic, pragnie stworzyć bezpiecznie miejsce pracy i zabawy swojego malucha. Lampa dziecięca emituje przyjemne oku światło wspierające codzienne i jakże ważne wojaże dziecka. Dzięki zastosowaniu stonowanych kolorów lampa sprzyja dziecku w rozwijaniu ciekawości i wyobraźni, tak istotnej i kluczowej w jego rozwoju. Oprócz zastosowania praktycznego lampa OWL będzie również doskonałą dekoracją w pokoju dziecka, nadając mu bajeczny i zachwycający wygląd. Oprawa wisząca serii Owl doskonale komponuje się z lampą ścienną - kinkietem z tej samej serii, nadając pomieszczeniu spójny i jednolity charakter.
- Najwyższa jakość materiałów
- Łatwość montażu
- Wielobarwność kolorów i wzorów
- Możliwość regulacji długości zwisu lampy
- Możliwość połączenia z lampą ścienną serii OWL
- Znikoma awaryjność oprawy
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | AC:230V, 50/60Hz |
| Moc znamionowa | max. 10W |
| Źródło światła | Żarówka 1xE14 ( brak w zestawie) |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Typ | Wisząca |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Elementy świetlne | 1 |
| Ilość zwisów | 1 |
| Możliwość regulacji zwisu | od (200 mm do 1000 mm) |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +40°C |
| Deklaracje | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | ML243 |
| Kod EAN | 5902693732433 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci