Lampa elewacyjna 1x E27 - KULE K 3012/1/KD 200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna KULE K 3012/1/KD 200 to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny o prostej a zarazem nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Oprawa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 60W.
Konstrukcja lampy wykonana z wysokiej jakości stali galwanizowanej oraz wzmocnionego termoplastiku odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz solidnym kloszu sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
W zestawie z oprawą elewacyjną dostarczane są również wkręty montażowe.
- Nowoczesne wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP43)
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | klasyczny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | max. 60W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | stal galwanizowana /wzmocniony termoplastik |
| Materiał klosza | szkoło akrylowe |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP43 |
| Wymiary | 300 x 200 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | K 3012/1/KD 200 |
| Kod EAN | 5908310065199 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci