Lampa elewacyjna 1x E27 - TOLEDO K 3012/1/R
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna TOLEDO K 3012/1/R to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny o klasycznej i stylowej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Oprawa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 60W.
Aluminiowa konstrukcja lampy pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, oraz solidnym kloszu wykonanym, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
W zestawie z oprawą elewacyjną dostarczane są również wkręty montażowe.
Wzory patyn
Lampy ogrodowe elewacyjne, stojące, wiszące oraz głowice serii TOLEDO oprócz podstawowej wszechobecnej czarnej wersji posiadają także możliwość wykonania oprawy w sześciu wariantach kolorystycznych patyn ( mosiądz, srebro, miedź, zieleń oraz antyk). Zastosowanie takiego rozwiązania wyróżnia nasze lampy ogrodowe na tle innych, dostępnych na rynku, dodając im przy tym atrakcyjności i charakternego, nieszablonowego wyglądu. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na lepsze i bardziej sprecyzowane dopasowanie lampy do otoczenia oraz obowiązującej architektury. Oprawy wykonane z opcjonalnych patyn dostępne są na zamówienie z wyborem koloru w liście rozwijalnej powyżej " kolor lampy".
- Klasyczne i stylowe wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Możliwość wykonania w jednym z dostępnych kolorów patyn
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP43)
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | retro |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | max. 60W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny / patyna ( do wyboru ) |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | szkło ozdobne |
| Kierunek świecenia | góra |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP23 |
| Wymiary | 440 x 250 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | K 3012/1/R |
| Kod EAN | 5908310061191 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
