Lampa elewacyjna 1x E27 - PORTO M1931
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna PORTO M1931 to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury. Oprawa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki LED z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 15W.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, oraz solidnym kloszu, sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy ogrodowej lampy elewacyjnej PORTO M1931 :
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół budynków
- możliwość doboru źródła światła (żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | klasyczny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | max. 15W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymiary | 276 x 215 x 145 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | M1931 |
| Kod EAN | 5907632912006 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci