Lampa elewacyjna 1x E27 - ZEN ZN-K100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna ZEN ZN-K100 to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury. Oprawa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki LED z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 18W.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z szkła piaskowanego, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy ogrodowej lampy elewacyjnej ZEN ZN-K100 :
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- dwu-kierunkowe oświetlenie oprawy ( góra - dół)
- wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół budynków
- możliwość doboru źródła światła (żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | max. 18W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | szkło piaskowane |
| Kierunek świecenia | góra / dół |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Wymiary | 120 x 220 x 90 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | ZN-K100 |
| Kod EAN | 5907632912051 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci