Lampa elewacyjna 1x GU10 - OLI M1503
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna OLI M1503 to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury. Oprawa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki LED z gniazdem GU10 o maksymalnej mocy 35W.
Aluminiowa konstrukcja lampy pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP44, oraz solidnym kloszu wykonanym z poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy ogrodowej lampy elewacyjnej OLI M1503 :
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- jedno-kierunkowe oświetlenie w dół oprawy
- wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP44)
- doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół budynków
- możliwość doboru źródła światła (żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka GU10 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | GU10 |
| Moc znamionowa | max. 35W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | dół |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Wymiary | 180 x 102 x 92 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | M1503 |
| Kod EAN | 5908310069821 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci