Lampa elewacyjna 2x GU10 - MINI 5002 DG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna MINI 5002 DG to dwustronnie świecąca oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny o prostej a zarazem nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Oprawa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówkek z gniazdem GU10 o maksymalnej mocy 35W.
Aluminiowa konstrukcja lampy pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP44, oraz solidnym kloszu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
W zestawie z oprawą elewacyjną dostarczane są również wkręty montażowe.
- Nowoczesne wzornictwo
- Dwa kierunki świecenia ( góra i dół)
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP44)
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | 2 x żarówka GU10 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | GU10 |
| Moc znamionowa | 2 x max. 35W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | szkło przeźroczyste |
| Kierunek świecenia | góra / dół |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Wymiary | 150 x 92 x 68 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 5002 DG |
| Kod EAN | 5908310067445 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci