Lampa elewacyjna 2x E27 - NEX 91022-BL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna NEX 91022-BL to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury. Oprawa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówek LED z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 2x 60W.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP44, oraz solidnym kloszu wykonanym z białego poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy ogrodowej lampy elewacyjnej NEX 91022-BL :
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP44)
- doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół budynków
- możliwość doboru źródła światła (żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | 2 x żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 2 x max. 60W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Wymiary | 300 x 300 x 90 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 91022-BL |
| Kod EAN | 5908310063249 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci