Lampa elewacyjna LED 12W CCT ściemnialna - czarna - VT-83012-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o nowoczesnej budowie oraz wyjątkowym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury, zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD. Prezentowana oprawa LED posiada możliwość zmiany temperatury barwowej ( 3000K / 4000K / 6000K) jak również regulację natężenia jasności świecenia.
Solidna konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy elewacyjnej - VT-83012-B :
- Nowoczesne wzornictwo
- Zmiana temperatury barwowej
- Wysoka jakość wykonania
- Możliwość ściemniania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do akcentowego oświetlenia elewacji
- Duża oszczędność energii
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 7853 - CCT (ciepła 3000K + neutralna 4000K + zimna 6000K)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 12W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | CCT ( ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6000K) - zmiana za pomocą przełącznika na obudowie |
| Nominalny strumień świetlny | 1200 lm |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | PC |
| Nominalny kąt świecenia | 105 stopni |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany koloru / barwy | tak |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 160 x 60 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 7853 |
| Kod EAN | 3800170200821 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci