Lampa elewacyjna LED 12W - szara - VT-8054
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, werand a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o nowoczesnej budowie oraz prostym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury, zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD.
Solidna konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy elewacyjnej - VT-8054:
- Nowoczesne wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do akcentowego podświetlenia elewacji
- Duża oszczędność energii
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 218233 - ciepła 3000K
- SKU 218234 - neutralna 4200K
- SKU 218235 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 12W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4200K / zimna 6500K - (w zależności od wyboru) |
| Nominalny strumień świetlny | 1150 lm |
| Kolor lampy | szary |
| Materiał wykonania | PC |
| Nominalny kąt świecenia | 110 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 265 x 120 x 81 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 218233 |
| Kod EAN | 3800157678711 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci