Lampa elewacyjna LED 12W 4000K z czujnikiem ruchu - biała - VT-81005
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, korytarzy a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o unikalnej i nowoczesnej budowie, która doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury, zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD renomowanej marki Samsung. Prezentowany plafon LED został zaopatrzony w wysokiej jakości czujnik PIR, który efektywnie wykrywa ruch w promieniu 120°, a co za tym idzie sprawia, że oprawa jest idealnym wyborem do miejsc, gdzie wymagane jest automatyczne oświetlenie.
Solidna konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o podwyższonym stopniu hermetyczności wynoszącym IP54 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna. Lampa ścienna LED z dużym zasięgiem detekcji pozwalającym na skuteczne pokrycie obszaru działania samego czujnika jak również zwiększenie funkcjonalności oświetlenia.
Cechy lampy elewacyjnej - VT-81005:
- Nowoczesne wzornictwo
- Wbudowany czujnik ruchu PIR
- Wysoka jakość wykonania
- Możliwość regulacji czujnika
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
- Duża oszczędność energii
- Gwarancja 5 lat
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 23421 - barwa neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD Samsung |
| Moc znamionowa | 12W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 900 lm |
| Kolor lampy | biały |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | tak |
| Regulacja czasu pracy | 10 sekund - 5 minut |
| Regulacja czułości zmierzchowej | <3 - 2000 LUX |
| Zasięg czujnika | do 9 metrów |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 70 x 270 x 140mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | 23421 |
| Kod EAN | 3800170219526 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci