Lampa elewacyjna LED 2W - czarna - VT-2502-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, werand a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o nowoczesnej budowie oraz wyjątkowym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury, zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED COB. Lampa LED ścienna z możliwością montażu zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej co pozwala na efektowny i elegancki design dodający odpowiednią ilość światła do ściany.
Solidna konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy elewacyjnej - VT-2502-B:
- Nowoczesne wzornictwo
- Możliwość montażu w pionie i poziomie
- Wysoka jakość wykonania
- Minimalistyczna budowa
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- Doskonale nadaje się do akcentowego oświetlenia wejścia do domu
- Duża oszczędność energii
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 10584 - ciepła 3000K
- SKU 10586 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | dioda COB |
| Moc znamionowa | 2W |
| Napięcie znamionowe | 100-265V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K - w zależności od wyboru |
| Nominalny strumień świetlny | 200 lm |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Nominalny kąt świecenia | 60 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 42 x 40 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 10584 |
| Kod EAN | 3800170209633 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci