Lampa elewacyjna LED 36W 4000K - DUO 6556-PIR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED DUO 6556-PIR to nowoczesny naświetlacz zewnętrzny przeznaczony m.in. do oświetlenia podajzdów, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia domu. Reflektor zewnętrzny LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 3000 lumenów. Lampa wyposażona w dwie ruchome głowice pozwalające ukierunkować strumień światła w dowolnym kierunku a także czujnik ruchu z regulacją czasu oraz odległości działania.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy ogrodowej lampy elewacyjnej LED DUO 6556-PIR
- wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu ( szczegółówy opis działania w instrukcji montażu)
- dwie ruchome głowice
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- doskonale nadaje się do oświetlenia terenu wokół budynków
- wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 36W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 3000 lm |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Nominalny kąt świecenia | 300 stopni |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | tak |
| Wbudowany czujnik ruchu | tak |
| Kąt detekcji czujnika | 180 stopni |
| Regulacja czasu pracy | 1 - 10 minut |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 254 x 198 x 125 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 6556-PIR |
| Kod EAN | 5907632911863 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci