Lampa elewacyjna LED 5W - czarna - VT-846-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o nowoczesnej budowie oraz wyjątkowym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury, zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD.
Solidna konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy elewacyjnej - VT-846-B :
- Nowoczesne wzornictwo
- Dwa kierunki świecenia (góra/dół)
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 5W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K - w zależności od wyboru |
| Nominalny strumień świetlny | 630 lm |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kierunek świecenia | góra / dół |
| Nominalny kąt świecenia | 150 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 170 x 40 x 80 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 218615 |
| Kod EAN | 3800157678377 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci