Lampa elewacyjna LED 8W - brązowa - VT-732-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o tradycyjnej budowie oraz wyjątkowym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury, zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD.
Solidna konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy elewacyjnej - VT-732-B :
- Tradycyjne wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | klasyczny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 8W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K - w zależności od wyboru |
| Nominalny strumień świetlny | 750 lm |
| Kolor lampy | brązowy |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza | PC |
| Nominalny kąt świecenia | 167 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 120 x 120 x 92 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 10284 |
| Kod EAN | 3800170206601 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci