Lampa elewacyjna LED 9W 4000K - FORM B FLS-K100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna FORM B FLS-K100 to nowoczesny kinkiet zewnętrzny przeznaczony m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o unikalnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 386 lumenów.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, oraz solidnym kloszu wykonanym, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy ogrodowej lampy elewacyjnej LED FORM B FLS-K100 :
- Nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- Źródło światła wbudowane w ramkę lampy
- Wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół budynków
- Wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 9W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 386 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | szkło przeźroczyste |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 200 x 230 x 86 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | FLS-K100 |
| Kod EAN | 5907632912914 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci