Lampa elewacyjna LED regulowana 11W - szara - VT-759-12-G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o nowoczesnej budowie oraz wyjątkowym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury, zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD. Prezentowana oprawa posiada dwa kierunki świecenia - góra/ dół z możliwością regulacji kąta rozsyłu strumienia świetlnego od 5 - 120 stopni.
Solidna konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy elewacyjnej - VT-759-12-G :
- Nowoczesne wzornictwo
- Dwa kierunki świecenia (góra/dół)
- Wysoka jakość wykonania
- Regulowany kąt rozsyłu strumienia świetlnego
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
- Duża oszczędność energii
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 218532 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 11W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 1360 lm |
| Kolor lampy | szary |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kierunek świecenia | góra / dół |
| Nominalny kąt świecenia | regulowany od 5 do 120 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 100 x 100 x 100 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 218532 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci