Lampa elewacyjna LED ruchoma 12W 3000K 1320lm - czarna - VT-814
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury, zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 1320 lumenów. Prezentowana oprawa posiada dwie ruchome głowice źródła świtała ( możliwość regulacji 350 stopni) co znacznie poszerza jej właściwości użytkowe i pozwala na lepsze i bardziej sprecyzowane ukierunkowanie strumienia świetlnego.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Nowoczesne wzornictwo
- Regulowana głowica źródła świtała ( 350 stopni)
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
- Duża oszczędność energii
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 12W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K |
| Nominalny strumień świetlny | 1320 lm |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kierunek świecenia | góra / dół / boki |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | tak ( 350 stopni) |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 230 x 54 x 97 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 8293 |
| Kod EAN | 3800157629874 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci