Lampa elewacyjna LED z czujnikiem 21W 4000K - REN RN20-KPIR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna LED z czujnikiem REN RN20-KPIR to nowoczesny kinkiet zewnętrzny przeznaczony m.in. do oświetlenia podjazdów, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia domu. Kinkiet zewnętrzny LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 1710 lumenów. Lampa wyposażona w czujnik ruchu/zmierzchu oraz korpus z regulowanym kątem pochylenia głowicy.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65 oraz solidnym kloszu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy ogrodowej lampy elewacyjnej LED z czujnikiem REN RN20-KPIR:
- Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu ( szczegółowy opis działania w instrukcji montażu)
- Ruchoma głowica
- Nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- Wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia terenu wokół budynków
- Wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 21W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 1710 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | szkło |
| Kierunek świecenia | regulowany kąt pochylenia źródła światła |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | tak |
| Wbudowany czujnik ruchu | tak |
| Kąt detekcji czujnika | 120 stopni |
| Regulacja czasu pracy | 8 sekund - 12 minut |
| Regulacja czułości zmierzchowej | od 3 LUX |
| Zasięg czujnika | do 10 metrów |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 200 x 108 x 80 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | RN20-KPIR |
| Kod EAN | 5907632913232 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci