Lampa najazdowa 1x MR16 - VT-7678-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysoka jakość wykonania (stal nierdzewna ) w połączeniu z estetycznym wyglądem stwarza idealne wykończenie dla każdego ogrodu.
- Wysoka jakość wykonania
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Klasyczne i stylowe wzornictwo
- Doskonała do podświetlenia akcentowego ogrodu czy podjazdu
- Wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP67)
- Solidna konstrukcja o max. nacisku na lampę 1 tony
Parametry techniczne
| Typ lampy | najazdowa |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka MR16 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | MR16 |
| Moc znamionowa | max. 20W |
| Napięcie znamionowe | 12V AC/DC |
| Kolor lampy | srebrny |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wymiary | 87 x 128 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 8567 |
| Kod EAN | 3800157644518 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci