Lampa ogrodowa - parkowa stojąca 1x E27 - KULE Z KOSZYKIEM 250 OGMWN 1 KPO 250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa - parkowa stojąca KULE Z KOSZYKIEM to masztowa oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia alejek parkowych, ogrodów, chodników, ścieżek czy przejść. Oprawa zewnętrzna o klasycznej i stylowej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Lampa masztowa dzięki możliwości regulacji wysokości w zakresie 170 - 270 cm pozwala na zastosowanie jej zarówno w przydomowym ogrodzie jak i skwerze gdzie odnajdzie swoje zastosowanie jako lampa parkowa. Oprawa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żaróweki z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 60W.
Aluminiowa konstrukcja lampy pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP43, oraz solidnym kloszu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Wzory patyn
Lampy ogrodowe elewacyjne, stojące, wiszące oraz głowice serii KULE oprócz podstawowej czarnej wersji posiadają także możliwość wykonania oprawy w sześciu wariantach kolorystycznych patyn ( mosiądz, srebro, miedź, zieleń oraz antyk). Zastosowanie takiego rozwiązania wyróżnia nasze lampy ogrodowe na tle innych, dostępnych na rynku, dodając im przy tym atrakcyjności i chrakternego, nieszablonowego wyglądu. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na lepsze i bardziej sprecyzowane dopasowanie lampy do otoczenia oraz obowiązującej architektury. Oprawy wykonane z opcjonalnych patyn dostępne są na zamówienie z wyborem koloru w liście rozwijalnej powyżej " kolor lampy".
Cechy lampy ogrodowej - parkowej KULE Z KOSZYKIEM :
- klasyczne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- regulacja wysokości masztu (170-270 cm)
- wysoka jakość wykonania lampy parkowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP43)
- doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | klasyczny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | max. 60W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny / patyna ( do wyboru ) |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | szkoło akrylowe |
| Klasa szczelności | IP43 |
| Regulacja wysokości masztu | 170 - 270 cm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod EAN | 5907632911047 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

