Lampa ogrodowa - parkowa stojąca 2x E27 - VT-739
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa - parkowa stojąca to masztowa oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia alejek parkowych, ogrodów, chodników, ścieżek czy przejść. Oprawa zewnętrzna o klasycznej i stylowej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Lampa masztowa pozwala na zastosowanie jej zarówno w przydomowym ogrodzie jak i skwerze gdzie odnajdzie swoje zastosowanie jako lampa parkowa. Lampa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówek z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 60W.
Aluminiowa konstrukcja lampy odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP44, oraz solidnym kloszu wykonanym, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Klasyczne i stylowe wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP44)
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Doskonale nadaje się do oświetlenia alejek parkowych jak i ogrodu
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | klasyczny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | 2 x żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 2 x max. 60W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | szkło |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Wymiary | 500 x 1990 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 7062 |
| Kod EAN | 3800157612654 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci