Lampa ogrodowa stojąca 1x E27 50cm - JOY 91065L-500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca JOY 91065L-500 to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna o prostej a zarazem nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Lampa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 60W.
Konstrukcja lampy wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP44, oraz solidnym kloszu z poliwęglanu przeźroczystego, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Nowoczesne wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP44)
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | max. 60W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | inox |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Wymiary | 500 x 150 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 91065L-500 |
| Kod EAN | 5908310062785 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
