Lampa ogrodowa stojąca 1x GU10 18cm - PRIT TO 3446
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca PRIT TO 3446 to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna o prostej a zarazem nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Lampa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki z gniazdem GU10 o maksymalnej mocy 35W. Prezentowa lampa elewacyjna posiada ruchomą głowice pozwalającą ukierunkować strumień światła w zależności od potrzeb.
Aluminiowa konstrukcja lampy pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z szkła przeźroczystego, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Nowoczesne wzornictwo
- Regulowana głowica źródła światła
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz ternu wokół nich
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka GU10 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | GU10 |
| Moc znamionowa | max. 35W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | szkło przeźroczyste |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | tak |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Wymiary | 180 x 150 x 100 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | TO 3446 |
| Kod EAN | 5908310061542 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci