Lampa ogrodowa stojąca 1x G9 46cm - ELBORN EL3113
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca ELBORN EL3113 to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury. Lampa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki LED G9 o maksymalnej mocy 5W. Oparawa dodatkowo wyposażona w wbudowane gniazda elektryczne, co znacznie wpływa na spektrum jej zastosowania.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z białego poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy ogrodowej stojącej ELBORN EL3113 :
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- dwa wbudowane gniazdka elektryczne ( max 2 x 1500W)
- wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz ternu wokół nich
- możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka G9 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | G9 |
| Moc znamionowa | max. 5W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Wymiary | 465 x 100 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | EL3113 |
| Kod EAN | 5907632911924 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
