Lampa ogrodowa stojąca 1x GU10 117cm - VT-7612
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna o klasycznej i stylowej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Lampa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki z gniazdem GU10 o maksymalnej mocy 35W. Prezentowana oprawa posiada ruchomą głowice źródła świtała co znacznie poszerza jej właściwości użytkowe.
Aluminiowa konstrukcja lampy odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP44, oraz solidnym kloszu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Nowoczesne i stylowe wzornictwo
- Ruchoma głowica źródła światła
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP44)
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ogrodów, przejść oraz terenu wokół
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka GU10 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | GU10 |
| Moc znamionowa | max. 35W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | tak |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Wymiary | 1170 x 500 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 7554 |
| Kod EAN | 3800157633581 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci