Lampa ogrodowa stojąca LED 10W - szara - VT-830-G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelkiej architektury. Zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED COB-CREE.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy ogrodowej stojącej VT-830-G :
- Nowoczesne wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Wysokiej jakości dioda LED COB-CREE
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | dioda/y LED CREE |
| Moc znamionowa | 10W |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6400K - (w zależności od wyboru) |
| Nominalny strumień świetlny | 1000 lm |
| Kolor lampy | szary |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Nominalny kąt świecenia | 72 stopnie |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 250 x 108 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 128319 |
| Kod EAN | 3800157679077 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci