Lampa ogrodowa stojąca LED 12W CCT 105cm - RONDO II RO-1050
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca LED RONDO II to nowoczesna oprawa oświetleniowa o prostej konstrukcji, przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 1140 lumenów. Dodatkowo oprawa LED RONDO II została wyposażona w przełącznik umieszczony pod kloszem, za pomocą którego można zmieniać barwę światła na ciepłą (3000K), neutralną (4000K), lub zimną (6000K). Tym samym przełącznikiem można również wyłączyć lampę.
Lampa ogrodowa wykonana z wysokiej jakości materiałów ( aluminium / stal galwanizowana) odpornych na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, oraz solidnym kloszu wykonanym z białego poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy ogrodowej stojącej RONDO II :
- Nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- Możliwość zmiany temperatury barwowej ( ciepła / neutralna / zimna)
- Wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 12W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | CCT ( ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6000K) - zmiana za pomocą przełącznika na obudowie |
| Nominalny strumień świetlny | 1140 lm |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium / stal galwanizowana |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | dół |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 1050 x 200 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | RO-1050 |
| Kod EAN | 5907632912839 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
