Lampa ogrodowa stojąca LED 23W 4000K 98cm - BAREL BRL-980
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca LED RAREL BRL-980 to nowoczesna oprawa oświetleniowa o prostej konstrukcji, przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna LED, która doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 1820 lumenów.
Aluminiowa konstrukcja lampy pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, oraz solidnej budowie ( IK08) sprawia że oprawa LED jest praktycznie niezawodna. Oprawę należy montować na podłożu utwardzonym typu kostka brukowa, asfalt, wylewka betonowa, płyta chodnikowa. W przypadku montażu na podłożu nieutwardzonym np. trawnik należy zastosować fundament betonowy lub kamienny.
- Nowoczesne wzornictwo i stylistyka
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 23W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 1820 lm |
| Kolor lampy | ciemny grafit |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | PC |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 980 x 160 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | BRL-980 |
| Kod EAN | 5907632912617 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
