Lampa ogrodowa stojąca LED 9W 4000K 50cm - ARMA AR-500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca LED ARMA AR-500 to to nowoczesna oprawa oświetleniowa o prostej konstrukcji, przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 360 lumenów. Wąskie ramiona lampy oraz LED wbudowany w górną ramkę, nadają oprawie atrakcyjny charakter i pozwalają na tworzenie wielu ciekawych aranżacji.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, oraz solidnym kloszu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy ogrodowej stojącej ARMA AR-500 :
- Nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- Jedno-kierunkowe oświetlenie w dół oprawy
- Wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 9W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 360 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kierunek świecenia | dół |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | AR-500 |
| Kod EAN | 5907632912891 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
