Lampa - oprawa łazienkowa LED uniwersalna AMBER 4,5W 220lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa łazienkowa LED z serii AMBER wyróżnia się szeroką gamą zastosowań oraz nowoczesnym i nieszablonowym wyglądem, który nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Lampa LED wykonana została z metalu zaopatrzona w wbudowane źródło światła w postaci diod LED.
Oprawa LED serii AMBER to unikatowa lampa z uniwersalną sposobnością montażu. Produkt może zostać zamontowany na lustro ( o max. szerokości 6mm) lub nawierzchniowo, np. do szafki dzięki dołączonym uchwytom montażowym. Idealnie nadaje się do zastosowania przede wszystkim w łazience jako podświetlenie lustra, ale także jako dodatkowe doświetlenie pomieszczenia. Nowatorski wygląd lamp LED sprawi iż oprócz zastosowań podstawowych posłużą jako element dekoracyjny. Oświetlenie łazienki w wielu przypadkach w łazienkach o niepokaźnych rozmiarach oprócz funkcji praktycznej powinno dodatkowo zmieniać proporcję niewielkiego pomieszczenia, w taki sposób aby powierzchnia wyglądała na wzrokowo większą i dawała poczucie większej okazałości. Lampa łazienkowa LED AMBER dzięki swojej innowacyjnej formie przypadnie do gustu, nawet najbardziej zdeklarowanemu klientowi. Oprawa łazienkowa LED posiada wysoką klasę ochronności (IP44) co sprawia iż nie jest podatna na wilgoć w niej panującą.
Cechy lampy LED łazienkowej AMBER :
- nowoczesna stylistyka oprawy LED
- uniwersalność montażu
- idealnie sprawdzi się w funkcji podświetlenia lustra
- najwyższa jakość materiałów
- wysoka klasa ochronności ( IP44)
- niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- wysoki współczynnik oddawania barw
- znikoma awaryjność łazienkowej oprawy LED
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | AC:230V |
| Moc znamionowa | 4,5W |
| Znamionowy strumień świetlny | 220lm |
| Źródło światła | wbudowane diody led |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K lub zimna 6000K |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Wymienne źródło światła | Nie |
| Typ | Łazienkowa |
| Materiał wykonania | Metal |
| Kolor obudowy | Chrom |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | Nie |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Stopień ochrony lampy | IP44 |
| Znamionowa trwałość | 20000h |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | 15000 |
| Deklaracje | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | AMBER-U-30K-01 |
| Kod EAN | 5900652144631 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci