Lampa oprawa łazienkowa - kinkiet LED SHINE 13,8W 4000K 966lm - ML589
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa łazienkowa - kinkiet LED z serii SHINE wyróżnia się szeroką gamą zastosowań oraz nowoczesnym i nieszablonowym wyglądem, który nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Lampa LED Milagro wykonana została z metalu i akrylu oraz zaopatrzona w wbudowane źródło światła w postaci diod LED.
Oprawa LED serii SHINE idealnie nadaje się do zastosowania przede wszystkim w łazience jako podświetlenie lustra, ale także jako dodatkowe doświetlenie pomieszczenia. Nowatorski wygląd lamp LED sprawi iż oprócz zastosowań podstawowych posłużą jako element dekoracyjny. Oświetlenie łazienki w wielu przypadkach w łazienkach o niepokaźnych rozmiarach oprócz funkcji praktycznej powinno dodatkowo zmieniać proporcję niewielkiego pomieszczenia, w taki sposób aby powierzchnia wyglądała na wzrokowo większą i dawała poczucie większej okazałości. Oprawa łazienkowa LED posiada wysoką klasę ochronności (IP44) dzięki czemu jest odporna na warunki panujące w łazience.
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Najwyższa jakość materiałów (metal + akryl)
- Wysoka klasa ochronności ( IP44)
- Idealna jako podświetlenie lustra
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Wysoki współczynnik oddawania barw
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | AC:230V, 50/60Hz |
| Moc znamionowa | 13,8W |
| Znamionowy strumień świetlny | 966lm |
| Źródło światła | wbudowane diody led |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Typ | Łazienkowa |
| Materiał wykonania | Metal + Akryl |
| Elementy świetlne | 1 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony lampy | IP44 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +40°C |
| Deklaracje | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | ML589 |
| Kod EAN | 5902693735892 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci