Lampa oprawa podłogowa LED - MERCURIO 36W 4000K 2520lm - ML333
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa podłogowa LED z serii MERCURIO wyróżnia się szeroką gamą zastosowań oraz nowoczesnym i nieszablonowym wyglądem, który nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Lampa LED Milagro wykonana została z metalu oraz zaopatrzona w wbudowane źródło światła w postaci diod LED.
Oprawa LED serii MERCURIO idealnie nadaje się do zastosowania zarówno w salonie, pokoju gościnnym, kuchni, ale również z powodzeniem sprawdzi się w przestrzeniach hotelowych z nowoczesnym designem. Nowatorski wygląd lamp LED sprawi iż oprócz zastosowań podstawowych posłużą jako element dekoracyjny. Dużą zaletą lampy LED MERCURIO jest sposobność ustawienia kręgu lampy w dowolnym kierunku, dzięki czemu możemy oświetlić wybraną i ważną dla nas ekspozycję, a w razie potrzeby wrócić do pozycji wyjściowej. Oprawa podłogowa LED MERCURIO efektownie odnajdzie się w niedalekiej odległości od foteli, łóżek czy kanap.
- Nowoczesna stylistyka oprawy LED
- Najwyższa jakość materiałów (metal)
- Możliwość ustawienia kręgu w dowolnym kierunku
- Szeroka gama zastosowań
- Dostępna pełna rodzina lamp LED serii MERCURIO
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Znikoma awaryjność wiszącej oprawy LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | AC:230V, 50/60Hz |
| Moc znamionowa | 36W |
| Znamionowy strumień świetlny | 2520lm |
| Źródło światła | wbudowane diody led |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Typ | Stojąca |
| Materiał wykonania | Metal |
| Elementy świetlne | 3 |
| Regulacja nachylenia | Tak |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +40°C |
| Deklaracje | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | ML333 |
| Kod EAN | 5907377243335 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci