Lampa oprawa wisząca STARLIGHT - ML3787
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca LED z serii STARLIGHT wyróżnia się szeroką gamą zastosowań oraz nowoczesnym i nieszablonowym wyglądem, który nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Lampa Milagro wykonana została z metalu, szkła oraz kryształu, przystosowana pod żarówki z gwintem E14.
Oprawa serii STARLIGHT idealnie nadaje się do zastosowania zarówno w salonie, pokoju gościnnym kuchni, ale także w przestrzeniach hotelowych z nowoczesnym designem. Lampa wiszącą z serii STARLIGHT sprawdzi się jako doskonała alternatywa oświetlenia stołu, która działa zachęcająco. Poprzez możliwość regulacji wysokości oraz konfiguracji dopasuje się do każdego wnętrza o dowolnej wysokości. Lampa wisząca serii STARLIGHT oprócz zastosowania praktycznego, może służyć również jako nieodzowny element dekoracyjny pomieszczenia, nadając mu nieprzeciętny i nieschematyczny wygląd. Oprawa serii STARLIGHT z pewnością odpowie predyspozycjom nawet najbardziej wymagających klientów, usatysfakcjonuje zarówno miłośnika nowoczesnych wnętrz jak również i amatora tradycyjnego i konwekcjonalnego stylu.
- Nowoczesna stylistyka oprawy
- Najwyższa jakość materiałów
- Możliwość regulacji długości zwisu lampy (do 90cm)
- Szeroka gama zastosowań
- Znikoma awaryjność wiszącej oprawy
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | AC:230V, 50/60Hz |
| Moc znamionowa | max. 40W |
| Źródło światła | Żarówka 3xE14 ( brak w zestawie) |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Typ | Wisząca |
| Materiał wykonania | Metal + Szkło + Kryształ |
| Ilość zwisów | 3 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +40°C |
| Deklaracje | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | ML3787 |
| Kod EAN | 5902693737872 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci