Lampa parkowa LED 45W 3700lm - MARS MLS LB 22A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa parkowa LED MARS to masztowa oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia alejek parkowych, ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy parkingów. Oprawa zewnętrzna o nowoczesnej i stylowej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Okrągła głowica masztu z czterema symetrycznymi pałąkami zaopatrzona w wbudowane źródło światła w postaci diod LED o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 3700 lumenów. Oprawę parkową LED MARS rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie, a w szczególności rekomendujemy ją do stosowania w parkach miejskich, przy ulicach, przy biurowcach, na skwerach, obiektach sportowych oraz placach zabaw.
Oprawę LED ( maszt) należy montować na podłożu utwardzonym typu kostka brukowa, wylewka betonowa, płyta chodnikowa. W przypadku montażu na nieutwardzonym podłożu np. trawnik należy zastosować dodatkowo fundament ( betonowy, kamienny).
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, oraz słupie wykonanym ze stali ocynkowanej, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy parkowej MARS :
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy parkowej
- wysoka jakość wykonania lampy LED oraz masztu
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- wysokiej jakości diody LED
- oszczędność energii
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 45 W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K - w zależności od wyboru |
| Nominalny strumień świetlny | 3700 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium / stal ocynkowana ( słup) |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | dół |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 3180 x 440 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | MLS-LB-22A |
| Kod EAN | 5908310064260 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
