Lampa parkowa LED 45W 3700lm - MARS - MLS-LB-H4400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa parkowa LED MARS to masztowa oprawa o wysokości 438cm przeznaczona m.in. do oświetlenia alejek parkowych, ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy parkingów. Oprawa zewnętrzna o nowoczesnej i stylowej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Okrągła głowica masztu z czterema symetrycznymi pałąkami zaopatrzona w wbudowane źródło światła w postaci diod LED o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 3700 lumenów. Oprawę parkową LED MARS rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie, a w szczególności do zastosowania w parkach miejskich, przy ulicach, przy biurowcach, na skwerach, obiektach sportowych oraz placach zabaw.
Słup wykonany z ocynkowanej stali pokrytej wysokiej jakości lakierem proszkowym, odpornym na zmienne warunki atmosferyczne oraz lampy o stopniu hermetyczności IP65 sprawia iż cała oprawa jest praktycznie niezawodna. Dodatkowo słup został wyposażony w drzwiczki rewizyjne, za którymi można umieścić puszkę montażową. Oprawę (maszt) należy montować na podłożu utwardzonym. W przypadku montażu na nieutwardzonym podłożu np. trawnik należy zastosować dodatkowo fundament ( betonowy, kamienny) lub kotwę montażową. Maszt o wysokości 4 metrów składa się z dwóch elementów: dolnego o wysokości 120 cm i górnego o wysokości 280 cm łączonych za pomocą śrub, takie rozwiązanie znacząco ułatwia transport jednocześnie zapewniając łatwy montaż.
Cechy lampy parkowej MARS :
- Nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy parkowej
- Wysoka jakość wykonania lampy LED oraz masztu
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Odporność mechaniczna IK08 zapewniająca trwałość
- Wysokiej jakości diody LED
- Oszczędność energii
- Gwarancja 36 miesięcy
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 45 W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K - w zależności od wyboru |
| Nominalny strumień świetlny | 3700 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel / antracyt |
| Materiał wykonania | aluminium / stal ocynkowana ( słup) |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | dół |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 4380 x 440 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | MLS-LB-H4400 W |
| Kod EAN | 5907632913447 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci