Lampa parkowa LED z słupem 50W 3000K - TYTAN II TN-2900
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa parkowa LED TYTAN II to masztowa oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia alejek parkowych, ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy parkingów. Oprawa zewnętrzna o nowoczesnej i stylowej budowie oraz ciekawym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Głowica masztu zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 4486 lumenów. Oprawę parkową TYTAN II rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie, a w szczególności do stosowania w parkach miejskich, ulicach, przy biurowcach, na skwerach, obiektach sportowych oraz placach zabaw.
Słup o wysokości 280 cm wykonany z ocynkowanej stali pokrytej wysokiej jakości lakierem proszkowym, odpornym na zmienne warunki atmosferyczne oraz lampy o stopniu hermetyczności IP65 sprawia iż cała oprawa jest praktycznie niezawodna. Dodatkowo słup został wyposażony w drzwiczki rewizyjne, za którymi umieszczona jest puszka montażowa. Oprawę (maszt) należy montować na podłożu utwardzonym typu kostka brukowa, wylewka betonowa, płyta chodnikowa. W przypadku montażu na nieutwardzonym podłożu np. trawnik należy zastosować dodatkowo fundament ( betonowy, kamienny).
- Nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy parkowej
- Wysoka jakość wykonania lampy oraz słupa
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 50W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K |
| Nominalny strumień świetlny | 4486 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium / stal ocynkowana ( słup) |
| Materiał klosza | szkło przeźroczyste |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 2900 x 550 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | TN-2900 |
| Kod EAN | 5907632912853 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
