Lampa parkowa z słupem 1x E27 - METIS - MTS-ME27-H4400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa parkowa METIS to masztowa oprawa o wysokości 438cm przeznaczona m.in. do oświetlenia alejek parkowych, ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy parkingów. Oprawa zewnętrzna o klasycznej i stylowej budowie oraz ciekawym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Głowica masztu przeznaczona pod montaż żarówki z gwintem E27 o maksymalnej mocy 100W. Oprawę parkową METIS rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie, a w szczególności do stosowania w parkach miejskich, ulicach, przy biurowcach, na skwerach, obiektach sportowych oraz placach zabaw. Zastosowanie żarówek w tego typu oprawach jest z całą pewnością ułatwieniem w przypadku awarii oświetlenia, gdzie wymieniona zostaje sama żarówka, a nie cała oprawa.
Słup wykonany z ocynkowanej stali pokrytej wysokiej jakości lakierem proszkowym, odpornym na zmienne warunki atmosferyczne oraz lampy o stopniu hermetyczności IP65 sprawia iż cała oprawa jest praktycznie niezawodna. Dodatkowo słup został wyposażony w drzwiczki rewizyjne, za którymi można umieścić puszkę montażową. Oprawę (maszt) należy montować na podłożu utwardzonym. W przypadku montażu na nieutwardzonym podłożu np. trawnik należy zastosować dodatkowo fundament ( betonowy, kamienny) lub kotwę montażową. Maszt o wysokości 4 metrów składa się z dwóch elementów: dolnego o wysokości 120 cm i górnego o wysokości 280 cm łączonych za pomocą śrub, takie rozwiązanie znacząco ułatwia transport jednocześnie zapewniając łatwy montaż.
Cechy lampy parkowej METIS:
- Klasyczne wzornictwo i stylistyka oprawy parkowej
- Wysoka jakość wykonania lampy oraz słupa
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Odporność mechaniczna IK08 zapewniająca trwałość
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy oraz barwie dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | klasyczny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | max. 100W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | ciemny popiel / antracyt |
| Materiał wykonania | aluminium / stal ocynkowana ( słup) |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymiary | 4380 x 440 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | MTS-ME27-H4400 |
| Kod EAN | 5907632913461 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci