Lampa podłogowa LED RGB+CCT (RGBWW) 12W 24V DC - WiFi + 2,4Ghz - WL-FL5B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa podłogowa LED RGB+CCT (RGBWW) 12W 230V AC - WiFi + 2,4Ghz - WL-FL5B, to nowoczesna wielokolorowa lampa stojąca LED, przeznaczona do stosowania wewnątrz naszych domów. Jej modernistyczne wzornictwo, idealnie dopełni wnętrza stworzone w nowoczesnym stylu. Co ważne, w lampie LED możemy wysterować dowolny kolor RGB oraz temperaturę barwową CCT w zakresie 2700-6500K a wszystko realizowane z użyciem aplikacji mobilnej czy poręcznego pilota radiowego Lampe podłogową LED WL-FL5B możemy wykorzystać w salonie czy sypialni, do stworzenia niepowtarzalnego klimatu. Została wykonana wysokiej jakości komponentów, które zapewniają długotrwała żywotność i bezawaryjność lampy podłogowej LED.
Lampa podłogowa LED WL-FL5B, charakteryzuje się mocą rzędu 12W oraz strumieniem świetlnym na poziomie 400lm. Zasilana jest niskim napięciem rzędu 24V, które uzyskujemy z otrzymanego w zestawie, zasilacza stało napięciowego. Zasilacz LED łączymy bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Dostęp do lampy LED uzyskujemy przy pomocy darmowej aplikacji Tuya Smart, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by dołączyć pilot radiowy LED bądź panel naścienny MiBoxer wspierany przez komunikację radiową opartą na częstotliwości 2,4Ghz. Lampa stojąca LED posiada również włącznik manualny, która pozwala na natychmiastowy dostęp do oświetlenia.
- Moc oprawy rzędu 12W
- Zasilana stałym napięciem o wartości 24V
- Strumień świetlny na poziomie 400lm
- Możliwość wysterowania temperatury barwowej 2700-6500K
- Wysterowanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Sterowanie za pomocą aplikacji Tuya Smart
- Współpraca z siecią WiFi oraz Bluetooth
- Wbudowany mechaniczny przycisk do sterowania
- Możliwość przypisania pilota radiowego
- Alternatywny zasięg komunikacji radiowej około 30 metrów
- Nowoczesne wzornictwo i design
- Wykonana z wysokiej jakości aluminium
- Wysokiej jakości poliwęglanowy klosz
- Trzy wkręcane aluminiowe nóżki
- Element pozwalający na wydłużenie oprawy
Łączność lamp podłogowych LED z serii Mi-Boxer, która jest wspierana przez WiFi, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym, jakim jest pilot radiowy czy panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem lamp LED z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Alternatywną komunikacją lampy LED z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj stojącą lampę LED MiBoxer - WL-FL5B
Spraw by wieczorny relaks miał jeszcze większą moc. Ustal swój ulubiony kolor i ciesz się nim podczas oglądania ulubionego serialu. Co ważne, możesz tego dokonać bezprzewodowo, używając do tego aplikacji mobilnej, a wbudowany harmonogram skutecznie wyłączy lampę podłogową LED gdy nieoczekiwanie złapie nas krótka drzemka.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | AC:230V, 50/60Hz |
| Moc znamionowa | 12W |
| Znamionowy strumień świetlny | 400lm |
| Źródło światła | wbudowane diody led |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (2700-6500K) |
| Sterowanie | Poprzez dotyk bądź aplikacje mobilną |
| Komunikacja z urządzeniem | Bezprzewodowo + radiowo |
| Technologia komunikacji | Wifi / Bluetooth 4.3 / RF 2,4GHz |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów |
| Wymienne źródło światła | Nie |
| Typ | Stojąca |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Klosz | Poliwęglan (PC) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Sterowanie z pilota | Tak |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | Tak |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 151,5 x 30 mm |
| Stopień ochrony lampy | IP20 |
| Deklaracje | CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602184757 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci




