Lampa przemysłowa LED HighBay - 150W 15300lm - VT-92150
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa przemysłowa LED HighBay - 150W VT-92150, to oprawa która jest alternatywą dla lamp metalohalogenowych czy sodowych. Stosowana jest w szczególności do oświetlania obiektów takich jak magazyny wysokiego składowania, hale produkcyjne, galerie, obiekty sportowe, hale przemysłowe i linie produkcyjne. Oprawa przemysłowa LED High Bay to produkt z serii inwestycyjnych o podwyższonej żywotności i jakości.
Lampa przemysłowa LED oparta została na wysokiej jakości diodach SMD . Umieszczenie w oprawie LED wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości oraz staranne dopracowanie detali daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy. W oprawie zastosowano optykę której kąt promieniowania wynosi 110°.
Oprawę przemysłową LED High Bay rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie. Długi okres żywotności jaki cechuje te lampy przemysłowe, ma kluczowe znaczenie w miejscach o utrudnionym dostępie takich jak magazyny czy hale, ze względu na brak konieczności częstych wymian żarówek czy serwisowania opraw.
Główne cechy lampy przemysłowej LED HighBay - VT-92150:
- Wydajne diody LED SMD
- Wysoka klasa hermetyczności IP65
- Idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych oraz magazynów
- Wysoka skuteczność świetlna
- Ultracienki design
- Odporność udarowa IK05
- Wysoka przewodność cieplna, niski zanik światła
- Wysoka niezawodność
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 7810 - neutralna 4000K
- SKU 7811 - zimna 65000K
Prezentacja oprawy przemysłowej HighBay
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 175-265V AC 50/60Hz |
| Znamionowy strumień świetlny | 15300 lumenów |
| Moc znamionowa | 150W |
| Skuteczność świetlna | 102lm/W |
| Temperatura barwy światła | 4000K / 6500K (do wyboru) |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Klasa szczelności oprawy | IP65 |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.90 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥70 |
| Nominalny kąt promieniowania | 110 ° |
| Mocowanie oprawy | poprzez uchwyt oczkowy (w zestawie) |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Kolor obudowy | czarny |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥25000h |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Wymagana temperatura | -20°C do +45°C |
| Wymiary [mm} | 260 x 88mm |
| Waga (netto) | ~ 2kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 7810 |
| Kod EAN | 3800170200265 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci