Lampa przemysłowa LED HighBay 3w1 CCT - 100W 8300lm - VT-91100CCT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa przemysłowa LED HighBay - 100W VT-91100CCT, to oprawa która jest alternatywą dla lamp metalohalogenowych czy sodowych. Stosowana jest w szczególności do oświetlania obiektów takich jak magazyny wysokiego składowania, hale produkcyjne, galerie, obiekty sportowe, hale przemysłowe i linie produkcyjne. Oprawa przemysłowa LED High Bay to produkt z serii inwestycyjnych o podwyższonej żywotności i jakości.
Lampa przemysłowa LED oparta została na wysokiej jakości diodach SMD . Umieszczenie w oprawie LED wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości oraz staranne dopracowanie detali daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy. W oprawie zastosowano optykę której kąt promieniowania wynosi 90°.
Oprawę przemysłową LED High Bay rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie. Długi okres żywotności jaki cechuje te lampy przemysłowe, ma kluczowe znaczenie w miejscach o utrudnionym dostępie takich jak magazyny czy hale ze względu na brak konieczności częstych wymian czy serwisowania opraw.
Lampa LED HighBay wyposażona w przełącznik zamontowany na obudowie oprawy, umożliwiający zmianę barwy światła: ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6500K. Takie rozwiązanie pozwala na wybór idealnego oświetlenia dekowanego do swoich potrzeb w dowolnym momencie.
Główne cechy lampy przemysłowej LED HighBay - VT-91100CCT:
- Wydajne diody LED SMD
- Możliwość zmiany barwy światła (CCT)
- Wysoka klasa hermetyczności IP65
- Idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych oraz magazynów
- Niewielka budowa
- Wysoka przewodność cieplna
- Wysoka niezawodność
- Gwarancja 24 miesiące
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Znamionowy strumień świetlny | 8300 lumenów |
| Moc znamionowa | 100W |
| Skuteczność świetlna | 83lm/W |
| Temperatura barwy światła | 3w1 CCT (3000K/4000K/6500K) - zmiana za pomocą wbudowanego przełącznika |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Klasa szczelności oprawy | IP65 |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.90 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥80 |
| Nominalny kąt promieniowania | 90 ° |
| Mocowanie oprawy | poprzez uchwyt oczkowy (w zestawie) |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | ≥15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥20000h |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymagana temperatura | -20 ° C do + 40 ° C |
| Wymiary [mm} | 235 x 32 x 68mm |
| Waga (netto) | ~ 0,75kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 23622 |
| Kod EAN | 3800170222120 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci