Lampa przemysłowa LED HighBay UFO - 150W 24000lm 160lm/W - VT-9-156S-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa przemysłowa LED HighBay UFO - 150W 24000lm 160lm/W - VT-9-156S-1, to oprawa która jest alternatywą dla lamp metalohalogenowych czy sodowych. Stosowana jest w szczególności do oświetlania obiektów takich jak magazyny wysokiego składowania, hale produkcyjne, galerie, obiekty sportowe, hale przemysłowe i linie produkcyjne. Oprawa przemysłowa LED High Bay to produkt z serii inwestycyjnych o podwyższonej żywotności i jakości.
Lampa przemysłowa LED oparta została na wysokiej jakości diodach SMD renomowanej marki Samsung . Umieszczenie w oprawie LED wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości oraz staranne dopracowanie detali daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy - stąd też 5 letni okres gwarancyjny. W oprawie zastosowano optykę której kąt promieniowania wynosi 120°. Dodatkowo prezentowana oprawa HighBay wyróżnia się bardzo dużą skutecznością świetlną, która wynosi aż 160lm/W.
Główne cechy lampy przemysłowej LED HighBay UFO - VT-9-156S-1:
- Wydajne diody LED SMD Samsung
- Wysoka klasa hermetyczności IP65
- Odporność mechaniczna IK08
- Zaawansowany system odprowadzania ciepła
- Wysoki współczynnik mocy
- Wysoka skuteczność świetlna
- Natychmiastowy start 0–100%
- Wysoka niezawodność (5 lat gwarancji)
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 21203211 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Znamionowy strumień świetlny | 24000 lumenów |
| Moc znamionowa | 150W |
| Skuteczność świetlna | 160Lm/W |
| Temperatura barwy światła | 4000K |
| Źródło światła | diody LED SMD SAMSUNG |
| Klasa szczelności oprawy | IP65 |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.90 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥70 |
| Nominalny kąt promieniowania | 90 ° |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Kolor obudowy | czarny |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥25000h |
| Zawartość rtęci w lampie [mg] | brak |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Wymagana temperatura | -20°C do +45°C |
| Wymiary [mm} | 295 x 70.1mm |
| Waga (netto) | ~ 2kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 21203211 |
| Kod EAN | 3800170224971 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci