Lampa szynowa LED 1-fazowa CYBER 28W 4000K - ML7915
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa LED z serii CYBER wykonana z wysokiej jakości materiałów, przeznaczona do montażu na szynoprzewodzie 1-fazowym. Lampa szynowa wyposażona w wbudowane źródło światła LED, co w znaczący sposób wpływa na wydłużony czas użytkowania oprawy. Fundamentalnym atutem, wyróżniającym reflektor szynowy jest sposobność ustawienia oprawy oświetleniowej w dowolnym położeniu na szynie. Wszystkie źródła światła można dowolnie przesuwać i wpinać w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie daje bezmierne możliwości konfiguracji oświetleniowej wedle upodobań i nieograniczonej kreatywności.
Prosta forma i budowa oraz uniwersalny kolor sprawiają, że lampy szynowe świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych i modernistycznych, zarówno w przypadku instalacji domowej jak również w obiektach komercyjnych takich jak restauracje czy biura. Track light może zostać zamocowany na szynoprzewodzie w linii prostej ale także w innych różnych preferowanych kształtach, dzięki czemu będzie doskonałym dopełnieniem niejednego wnętrza.
Produkt dedykowany do szyn 1-fazowych ( patrz produkty powiązane).
Cechy lampy szynowej LED 1-fazowej CYBER - ML7915:
- Dowolna konfiguracja położenia
- Solidny korpus
- Łatwość montażu
- Mnogość zastosowań
- Staranne i estetyczne wykończenie
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ produktu | lampa szynowa |
| Typ zasilania | 1-fazowe |
| Typ lampy | track light |
| Kolor obudowy | biały |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED |
| Moc znamionowa | 28W |
| Napięcie znamionowe | 230V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Materiał wykonania | metal / tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymiary | 530 x 58mm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Waga ( brutto) | ~ 0,50 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | ML7915 |
| Kod EAN | 5902693779155 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci