Lampa szynowa LED 3-fazowa 15W 1500lm Samsung LED - biała - VT-415-W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis





Lampa szynowa LED wykonana z wysokiej jakości aluminium wyposażona w zabudowane źródło światła w postaci diod LED COB renomowanej marki SAMSUNG, przeznaczona do montażu na szynoprzewodzie 3-fazowym. Fundamentalnym atutem, wyróżniającym reflektor szynowy jest sposobność ustawienia oprawy oświetleniowej w dowolnym położeniu na szynie zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Wszystkie źródła światła można dowolnie przesuwać i wpinać w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie daje bezmierne możliwości konfiguracji oświetleniowej wedle upodobań i nieograniczonej kreatywności.
Reflektor szynowy LED mocowany do szyny za pośrednictwem adaptera z przełącznikiem wyboru faz. Wąski kąt świecenia na poziomie 24° sygnowany do oświetlania akcentowanego wybranej ekspozycji. Wysoki współczynnik oddawania barw na poziomie Ra≥90 gwarantuje idealne, żywe kolory oświetlanych przestrzeni.
Prosta forma i budowa oraz uniwersalny kolor sprawiają, że lampy szynowe świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych i modernistycznych, zarówno w przypadku instalacji domowej jak również w obiektach komercyjnych takich jak restauracje czy biura. Track light może zostać zamocowany na szynoprzewodzie w linii prostej ale także w innych różnych preferowanych kształtach, dzięki czemu będzie doskonałym dopełnieniem niejednego wnętrza.
- Dowolna konfiguracja położenia
- Wąski kąt świecenia
- Regulacja kierunku padania światła
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Solidny aluminiowy korpus
- Łatwość montażu
- Mnogość zastosowań
- Staranne i estetyczne wykończenie
- SKU 21357 - neutralna 4000K
- SKU 358 - zimna 5000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ produktu | lampa szynowa |
| Typ zasilania | 3-fazowe |
| Typ lampy | track light |
| Kolor obudowy | biały |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | dioda/y LED COB Samsung |
| Moc znamionowa | 15W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K / dzienna 5000K ( do wyboru) |
| Nominalny strumień świetlny | 1500 lm ( barwa ciepła / neutralna) / 1200lm ( barwa dzienna) |
| Nominalny kąt świecenia | 24 stopnie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥90 |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | 15000 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Wymiary | Ø50 x 200 x 50 mm |
| Waga ( brutto) | ~ 0,43 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | 21357 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci