Lampa szynowa LED magnetyczna 24W 2000lm 3000K 48V - czarna - ML8114
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa szynowa LED wykonana z wysokiej jakości aluminium wyposażona w zabudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, przeznaczona do montażu na szynoprzewodzie magnetycznym. Fundamentalnym atutem, wyróżniającym reflektor szynowy jest sposobność ustawienia oprawy oświetleniowej w dowolnym położeniu na szynie. Wszystkie źródła światła można dowolnie przesuwać i wpinać w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie daje bezmierne możliwości konfiguracji oświetleniowej wedle upodobań i nieograniczonej kreatywności.
Reflektor szynowy LED mocowany do szyny za pośrednictwem adaptera z magnesami, który łączy się ze stalowymi płaskownikami w szynach. Dzięki temu do montażu lamp nie potrzeba żadnych dodatkowych przyrządów czy narzędzi. Sam montaż jest niezwykle intuicyjny - oprawy LED magnetyczne wystarczy umieścić w szynie, która natychmiast połączy się z magnesem w oprawie.
Prosta forma i budowa oraz uniwersalny kolor sprawiają, że lampy szynowe świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych i modernistycznych, zarówno w przypadku instalacji domowej jak również w obiektach komercyjnych takich jak restauracje czy biura. Oprawa track light będzie doskonałym dopełnieniem niejednego wnętrza.
Cechy lampy szynowej magnetycznej - ML8144:
- Dowolna konfiguracja położenia
- Nowoczesny design
- Solidny aluminiowy korpus
- Łatwość montażu
- Mnogość zastosowań
- Staranne i estetyczne wykończenie
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ produktu | lampa szynowa |
| System montażu | magnetyczny |
| Typ lampy | track light linear |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | dioda/y LED SMD |
| Moc znamionowa | 24W |
| Napięcie znamionowe | 48V DC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K |
| Nominalny strumień świetlny | 2000 lm |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥90 |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | 15000 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Wymiary | 600 x 20 x 43 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Waga ( brutto) | ~ 0,35 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | ML8114 |
| Kod EAN | 5902693781141 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci