Lampa uliczna LED 100W 14000lm 140lm/W Samsung LED - Dimm 1-10V / PWM - VT-102ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis







Lampa uliczna LED VT-102ST o mocy 100W to wysokiej klasy model skonstruowany na markowych komponentach. Prezentowaną lampę cechuje bardzo duża skuteczność świetlna która wynosi 140lm/W. Obudowa wykonana została z odlewanego ciśnieniowo aluminium, pokrytego powłoką malarską w szarym kolorze. Na końcu lampy zamontowany jest uchwyt montażowy z możliwością regulacji oprawy w zakresie 180°.
W lampie ulicznej zastosowano markowe diody LED SMD firmy Samsung. Komora zamknięta jest płaskim kloszem o odporności udarowej IK08 i szczelności IP65. Wyposażona jest również w dyfuzory o asymetrycznym kącie rozsyłu światła 153°x70° (typ III-M). Lampa uliczna LED VT-102ST posiada także zabezpieczenia przeciwprzepięciowe do 10kV.
Istotną cechą wyróżniającą ten model jest zamontowany programowalny zasilacz firmy Inventronics - umożliwiający między innymi sterowanie jasnością oprawy przez system PWM (Pulse-Width Modulation) lub napięciowo 1-10V.
Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy- stąd też 5 letni okres gwarancyjny.

- Wysoka skuteczność świetlna wynosząca 140lm/W
- Markowe diody LED SMD Samsung
- Wysoka jakość korpusu lampy ulicznej LED
- Markowy profesjonalny driver LED firmy Inventronics
- Radiator z odlewu ciśnieniowego o dobrej przewodności cieplnej
- Szeroki zakres znamionowego napięcia wejściowego
- Możliwość sterowania jasnością poprzez system PWM lub 0-10V
- Zakres sterownia jasnością 10%-100%
- Asymetryczny kąt dystrybucji światła 153°x70°(typ III-M)
- Łatwe otwieranie lampy ulicznej LED poprzez wygodny zatrzaskowe zapięcie
- Możliwość regulacji położenia lampy w zakresie 180°
- Śruby na zewnętrznej stronie lampy wykonane ze stali nierdzewnej
- Komora zamknięta kloszem o odporności udarowej IK08 i szczelności IP65
- 5 letnia gwarancja
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 176-305V AC |
| Temperatura barwy światła | biała zimna (5700K) |
| Moc znamionowa | 100W |
| Skuteczność świetlna | 140 lm/W |
| Źródło światła | diody SMD Samsung |
| Znamionowy strumień świetlny | 14000 lm |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | tak - 10KV |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 70 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0,9 |
| Nominalny kąt promieniowania | asymetryczny 153° x 70° |
| Możliwość ściemniania / sterowania | tak - system PWM lub 0-10V |
| Zakres sterowania jasnością | 10% - 100% |
| Materiał obudowy korpusu | odlew stopu aluminium |
| Materiał dyfuzora | PC |
| Materiał elementów montażowych | stal nierdzewna |
| Kolor obudowy | szary |
| Stopnień ochronności - szczelność | IP65 |
| Stopień ochronności - odporność na uderzenia | IK08 |
| Regulacja położenia oprawy | tak - (zakres regulacji wynosi 180°) |
| Klasa izolacji | II |
| Marka zasilacza | Inventronics |
| Czas rozświetlania (60% / 90%) | < 2 s |
| Znamionowa trwałość lampy | >30000h |
| Temperatura pracy | -20° - +45°C |
| Wysokość lampy | 85 [mm] |
| Szerokość lampy | 656.4 [mm] |
| Długość lampy | 270 [mm] |
| Waga | 6,4 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 5 lat |
| Kod producenta | VT-102ST |
| Kod EAN | 3800157646024 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci